Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Bizler, Şanlıurfa Haliliye ilçesinde uzun yıllardır hizmet veren halı temizleme firması olarak gurur duyuyoruz. Yaklaşık 12 senedir sizlere kaliteli hizmet sunarak halı yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Firmamız bünyesinde 12 deneyimli personel, 3 halı toplama ve dağıtım aracı, tam otomatik halı yıkama, halı hav alma ve tam otomatik halı yıkama sıkma makinesi gibi modern ekipmanlar kullanmaktayız. Amacımız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Halılarınızı temizlerken, en yüksek standartlarda hijyen ve kalite sağlamak için özenle seçilmiş ve en kaliteli halı temizleme ilaçlarını kullanmaktayız. Bu sayede, halılarınızın temizliği ve canlılığı konusunda mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Aynı özeni yorgan ve yastıklarınızın yıkama işlemlerinde de gösteriyoruz, çünkü sizin rahatınız ve sağlığınız bizim için önemlidir.

Müşterilerimize değer veriyor, her bir talebi dikkatle dinliyor ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için esnek çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak kontrol ediyor ve geliştirmek için çalışıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve sektördeki gelişmeleri takip ediyoruz.

Güvenilir, dürüst ve profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajlarını yaşamak isterseniz, biz buradayız. Sizlere hijyenik ve temiz bir ortam sağlama konusundaki hassasiyetimizle, evlerinizi ve işyerlerinizi daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamanızı sağlamak için buradayız.

Sizlere hizmet vermek ve halılarınızı temiz, ferah ve yenilenmiş bir şekilde size teslim etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Bize ulaşmak ve detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Çelik Halı Yıkama ;

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara